Kontaktujte nás

Telefon: +420 602 893 893
E-mail: pila.martinice@pilamartinice.cz
Drobečková navigace

Úvod > Drobné stavby

Drobné stavby

I zahradní altán nebo garážové stání můžou mít svůj charakter a styl

 

K rodinnému domu neodmyslitelně patří například zahradní altány nebo garážové stání pro vaše auto. I taková menší stavba ale může mít svůj vlastní charakter, který je plně v souladu s designem vašeho domu. A vhodně navržený a postavený zahradní altán či pergola u domu vám pak poskytnou příjemné prostředí pro váš oddych s rodinou nebo vašimi blízkými.

Samostatnou kategorií jsou i víceúčelové přístřešky nebo jiné otevřené stavby, například u dětských nebo sportovních hřišť, pro společné dvory bytových domů nebo jiných objektů. Tady je vždy nutné přihlédnout ke komplexnosti zastavovaných prostor a při vhodném spojení designu a materiálů pak vznikají zajímavé objekty.

V naší nabídce najdete některé typové produkty z těchto kategorií, ale ukážeme vám samozřejmě daleko více alternativ. A rádi vám připravíme řešení pro vás na míru, zcela v souladu s vaší stávající architekturou.

 

Ošetření dřeva tlakovou impregnací

Při našich stavbách je vhodné použití ošetření dřeva tlakovou impregnací. Ta prodlouží výrazným způsobem životnost dřevěného materiálu a hodí se v těchto případech zejména na ošetření podlah altánů či jiných dřevěných prvků, namáhaných povětrnostními vlivy. Od roku 2016 disponujeme vlastní tlakovou impregnací, která je technologicky na nejvyšší současné úrovni

 

Toto jsou ukázky našich realizací

DSC_0878.jpg DSC_0885.jpg WC Březnice (1).jpg WC Březnice (3).jpg
Poptat drobnou stavbuVolejte: 602 893 893