Kontaktujte nás

Telefon: +420 602 893 893
E-mail: pila.martinice@pilamartinice.cz
Drobečková navigace

Úvod > O nás staré

O nás

Dřevařský provoz Pila Martinice s.r.o. působí na trhu od roku 1997.  Orientace produkce byla vždy na stavební řezivo a dodávky krovů, od roku 2008 přibylo do portfolia společnosti přesné obrábění dřevěných prvků pro stavební účely. Od roku 2010 se naše společnost zabývá dodávkami montovaných rodinných domů, víceúčelových hal a dalších staveb.

Naše haly stavíme při libovolné kombinaci materiálů beton, kov a dřevo podle potřeby. Pro konstrukce jsou využívány profily z konstrukční oceli, dřevěné profily z rostlého nebo lepeného dřeva nebo armovaného betonu. Disponujeme vlastními typovými projekty v šířkách hal 15, 25 a 30 m s délkovou modulací objektu 3,6 až 6 m. V případě potřeby zajistíme komplexní individuální projekční řešení stavby.

Našim klientům nabízíme komplexní servis při jakékoliv stavbě. Do našeho servisu patří projekční práce, výroba a montáž stejně jako poradenství při projednávání.

Stavíme rodinné domy a drobné doplňkové stavby s využitím vlastních technologických postupů. To zahrnuje nejen vlastní produkty, ale především vlastní zkušenosti, postupy a standardy. Více najdete na webu www.speedhouse.cz. Celou řadu našich staveb najdete i v areálu wellness hotelu Equitana.