Drobečková navigace

Úvod > Haly a stáje

Haly a stáje

Haly, seníky, sklady techniky nebo materiálu, jízdárny, ustájení koní a řada dalších zemědělských a jiných objektů. Máme s tím zkušenosti a navrhneme Vám konstrukci a řešení přesně podle Vaši potřeb s ohledem na realitu stavby.

Stavbu si můžete u nás pořídit buď zcela novou nebo Vám pomůžeme i částečnou rekonstrukcí stávajícího objektu. O tom více zde.

Co pro Vás uděláme

 1. vedeme stavební řízení
 2. vyřizujeme stavební povolení
 3. projektujeme
 4. vyrábíme
 5. stavíme

 • Jízdárny

  Naše jízdárny již najdete na řadě míst ČR. Různých velikostí, různého provedení a kombinace materiálů, vždy ke spokojenosti investora. Vaše řešení Vám připravíme na míru, dle Vašich požadavků a reálných možností na místě stavby. Jízdárna od nás je řešení NA KLÍČ.

 • Zemědělské haly

  Tady najdete ukázky několika různých typů skladových a jiných hal či přístaveb. Řešení pro podobné stavby pro Vás je otázkou jen Vašeho záměru a technických možností. Jak je patrné, variant kombinací materiálů kov-dřevo-ostatní je velmi pestrá. 

 • Stáje

  Provedení stáje má také řadu různých možností.od jednoduchých anglických boxů pro koně, přes řadové ustájení v hale, až po složitější ustájení zemědělského dobytka s využitím vložené stájové technologie. Zde najdete ukázky některých našich realizací.