Drobečková navigace

Úvod > Krovy a střechy

Krovy a střechy


 • Běžné krovy

  Krovy – kvalitní a přesné
  Prvotřídní materiál, přesnost při výrobě i montáži. To jsou největší přednosti našich krovů. Postavili a zrekonstruovali jsme jich už stovky a dobře víme, že krov je základem každé dobré střechy.

  Další výhody
  Při stavbě a rekonstrukci krovu šetříme váš čas i peníze, nikdy to ale není na úkor kvality. Přesvědčí Vás o tom naše 3 hlavní zásady. 

  Projektujeme a vyrábíme klasické i netradiční krovy. Díky technologiím, které používáme, jsme schopni vytvořit krovy s různými ozdobnými prvky. Problémem nejsou ani různá náročná řešení. Jestliže potřebujete neobvyklý typ krovu, kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti. Nabízíme i povrchová opracování prvků krovu jako nátěr, hoblování nebo drásání.

  Výkresová dokumentace, 3D animace
  Před vlastní výrobou zpracujeme výkres krovu, který je prostorový a simuluje konstrukci do nejmenších detailů. Výsledek tak vidíte nejen ve 2D klasickém provedení stavebního výkresu, ale i v tzv. 3D. Snadno si tak představíte, jak bude vypadat výsledek. 

  krov na web (2).JPG  krov na web (1).JPG  krov na web 2.JPG  krov na web.JPG

   

 • Vazníkové krovy

  Řešení pro bungalovy i pasivní domy
  Krovy z příhradových vazníků tvoří základ střech, které mají nižší sklon. Hodí se pro bungalovy a podobné typy domů. Jsou vhodné i pro nízkoenergetické stavby, protože v konstrukci je dost prostoru pro tepelně izolační materiály.

  Největší plus? Nízká cena.
  Oproti klasickému krovu se na vazníky spotřebuje méně materiálu. Cena tak může být až o 20 % nižší, vždy ale záleží na náročnosti celé konstrukce.  Ve všech fázích stavby se chováme hospodárně, tento přístup vám přiblíží naše 3 zásady.

  Kdy se vazníky nehodí?
  Pokud chcete střechu s klasickou půdou nebo obytným podkrovím. V tomto případě vám doporučíme klasický krov.

  SAM_2212.JPG   SAM_2270.JPG   SAM_2258.JPG

  Kdy jsou vazníkové krovy ideální?
  Krovy z příhradových vazníků se používají nejen při stavbě domů, ale také na haly a průmyslové objekty. Dokáží totiž překlenout až 30 metrů bez sloupů, což je jejich nesporná konstrukční výhoda. Příhradový vazník je méně vizuálně estetický než-li krov klasický, ale jeho technické možnosti jsou významně jiné a je levnější.

  Další výhody
  Při stavbě a rekonstrukci krovu šetříme váš čas i peníze, nikdy to ale není na úkor kvality. Přesvědčí Vás o tom naše 3 hlavní zásady.

  SAM_2391.JPG   SAM_2383.JPG   SAM_2409.JPG

   

 • Střechy na klíč


  Využijte naše propracované know-how. Stavbou a rekonstrukcí střech se zabýváme téměřRD Újezd nad Lesy (1).JPG 20 let, pracujeme v Česku i zahraničí, hlavně v Německu. Dobře víme, že každý zákazník má jiné potřeby a přání.  Kvalitní střecha vždy byla a bude zásadním a velmi důležitým stavebním prvkem každého domu.  Pokud do domu zatéká přes střechu, je jen otázkou času, kdy utrpí celá stavba. To ví každý. Naše letité zkušenosti vám pomohou vyřešit mnohé problémy a nebudete muset absolvovat následné komplikace v případě, že si zvolíte špatného dodavatele nebo špatnou technologii.

  Střecha bez starostí – všechno zajistíme. Nejde jen o samotnou stavbu nebo rekonstrukci, postaráme se o veškeré práce. Vybereme všechen materiál, přičemž dbáme na to, aby byl poměr ceny a kvality co nejlepší.

  Stavbu nebo rekonstrukci uděláme na klíč:

  Navrhneme a postavíme krov
  Zajistíme střešní izolaci*
  Položíme krytinu**
  Uděláme klempířské a elektro práce
  Namontujeme střešní okna a jiné prostupy střechou
  Na střechu umístíme stupačky a sněhové zábrany
  Zajistíme další součásti správné střechy                                                                                 
  Během celé zakázky postupujeme ekonomicky, podívejte se na naše 3 zásady.

  *U klasických střech slouží jako izolace minerální nebo skelná vata. U střech, kde je řešena tzv. nekrokevní izolace, používáme polyuretanové panely.
  ** Používáme všechny dostupné krytiny.

  RD Plzeň (2).jpg  RD Újezd nad Lesy (3).JPG  Střecha RD Klánovice (2).JPG  2 DSC_0008.JPG


Stavba a rekonstrukce – kvalitně, rychle, ekonomicky

Stavíme i opravujeme střechy, krovy a příhradové vazníky. Pracujeme hlavně se dřevem, ale i dalšími materiály. Naše motto? Dbáme na kvalitu a vážíme si Vašeho času i peněz.

Naše 3 hlavní zásady

1. NABÍZÍME ÚŽASNÝ MATERIÁL

Dřevo je odolné, pevné a zároveň pružné. Dává nám tak mnoho možností. Postavíme vám krov nebo střechu libovolného vzhledu - vydrží vám dlouhá desetiletí.

2. PRACUJEME RYCHLE

Stavba vás neomezí déle, než je nutné. Krovy, střechy i vazníky dodáváme ve formě stavebnice. Vše vyrobíme u nás a k Vám dovezeme jednotlivé díly připravené k montáži, která trvá jen 1 až 5 dní.

3. ŠETŘÍME VAŠE PENÍZE

Platíte jen za materiál, který použijeme. Nemáme žádné přebytky, a to díky tomu, že pracujeme se špičkovými technologiemi.
Hospodárná je i doprava. Rozebranou stavbu naložíme tak, aby transport zbytečně nenavyšoval náklady.

Praktické informace

Kdo provádí montáž? Buď my, nebo jiná stavební firma. To se stává v situacích, kdy má klient generálního dodavatele celé stavby a sám si poptává pouze materiál.

Je možná montáž svépomocí? Není. V případě krovů a střech zákon ukládá, aby montáž provedla autorizovaná firma.